24 Ekim 2017, Salı 17:28

Altınordu, Ziraat’ de Büyük Kayıp...

Ziraat Türkiye Kupası’nın İzmir Temsilcisi Altınordu, Kars 36 Spor’a yenildi. İzmir temsilcisi Altınordu, BAL Ligi’nde mücadele eden Kars 36 Spor’a yenilerek darbe aldı.

Türkiye Bölgesel Amatör Ligi’nde mücadele eden Kars 36 Spor, İzmir’in başarılı temsilcisi Altınordu ile karşılaştı. Bölgesel Amatör Lig’de 4 maçta 3 galibiyet alarak büyük başarı yakalayan Serhat temsilcisi Kars 36 Spor karşısında, etkisiz bir oyun oynayan Altınordu, karşılaşmanın 90+ 5 Sebahattin Genç’in vurduğu gol ile öne geçti.

Karşılaşmada golün ardından santra yaşanmadı. Kars 36 Spor, BAL liginde yaşadığı başarının ardından Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur’da aldığı galibiyetin ardından 5. Tura yükselerek büyük başarı yaşadı. İzmir’de yaşayan Karslı vatandaşların destek verdiği karşılaşmanın galibiyetle sonuçlanmasının ardından büyük sevinç yaşandı.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git