17 Nisan 2019, Carşamba 10:54

Dünyaca ünlü model Tülin Şahin, bir süredir aşk yaşadığı Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile sürpriz bir şekilde Lizbon'da dünyaevine girdi. Ünlü model geçtiğimiz sene 12 yıllık eşi Mehmet Özer'den boşanmıştı

Ünlü top model Tülin Şahin, dokuz aydır birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile Portekiz'de evlendi.

İki tarafın ailelerinin katıldığı sade bir tören ile Lizbon'daki evlerinde dünyaevine giren Tülin Şahin ve Pedro de Noronha, işlerinin yoğunluğu nedeniyle balayına çıkamadılar.

Aile arasında nikah kıydılar

İlişkilerinin başlarında basın önüne çıkan ve muhabirlerinin evlilik sorularını gülümseyerek karşılayan çift, işlerinden dolayı Türkiye-Portekiz arasında gidip gelecek. İkilinin samimi halleri ise ilk günden beri dikkatlerden kaçmamıştı. Aile arasında nikah kıyan çift, en kısa zamanda Türkiye'ye gelerek yakın dostlarıyla da kutlama yapacak.

Geçen sene boşanmıştı

Tülin Şahin, şef aşçı Memet Özer ile 2005 yılında nikah masasına oturmuş 12 yıllık evliliklerini de geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak bitirmişti.  

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git