14 Aralık 2016, Carşamba 18:54

Kendi tasarladığı iç çamaşırlarının tanıtıldığı geceye soğuk havaya rağmen ipek gecelik ve sütyeniyle katılan Genç şarkıcı Rita Ora, tüm bakışları üzerinde topladı.

Genç şarkıcı Rita Ora, müzikten sonra moda dünyasına da adım attı. Bir iç çamaşırı koleksiyonu tasarlayan Ora, ürünlerinin tanıtımını da kendi yapmaya karar verdi. Bunun çarpıcı örneklerinden birini de katıldığı bir etkinlikte gözler önüne serdi.

SÜTYEN VE GECELİKLE GELDİ

25 yaşındaki Rita Ora, tasarımını yaptığı iç çamaşırı koleksiyonunun tanıtımı için düzenlenen geceye ipek gecelik ve sütyeniyle katıldı.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Londra'nın soğuk havasında siyah takımının üzerine bordo renkli bir manto giyerek katılan Rita Ora'nın bu kıyafeti büyük ilgi gördü.

RİTA ORA KİMDİR?

1990'da Kosova, Priştine'de dünyaya gelen Rita Ora, daha küçük bir çocukken ailesi İngiltere'ye göç etti. Genç yaşta babasının sahip olduğu bir barda şarkı söylemeye başlayan Rita Ora, kısa kariyeri sırasında çok satan albümlere imza attı. Ora, bir süredir moda dünyası için de çeşitli tasarımlar hazırlıyor.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git