20 Mart 2020, Cuma 17:13

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye'de de ölümlere neden olan koronavirüs salgınına karşı alınacak önlemler ve önerileri görüşmek üzere zirve düzenliyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye'de yayılmaya başlayan ve ölümlere neden olan koronavirüs salgını nedeniyle 30 ilçe belediye başkanını topluyor. Virüse karşı topyüken mücadele başlatan Başkan Soyer, "Koronavirüs’le mücadelede işbirliği ve eşgüdüm çok önemli. Pazartesi günü 30 ilçemizin belediye başkanını alınan, alınacak önlemleri görüşmek, koordinasyonu sağlamak için toplantıya davet ettim"açıklamasını yaptı.

Koronavirüsü zirvesi, 23 Mart Pazartesi günü saat 18.00’de, İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis salonunda yapılacak. Başkanlar, salgınla mücadelede aldıkları önlemleri anlatacak; “Daha başka ne yapılabilir” sorusuna ilişkin görüşlerini ve önerilerini paylaşacak.

Tunç Soyer, koronavirüsle mücadelede ortak hareket ve kaynakların verimli kullanılmasının önemli olduğunun altını çizdi. Bu arada toplantı sırasında 'sosyal mesafenin' korunması için de gerekli önlemler alındı. 


Bu Haberin Manşeti :

Soyer, 30 ilçe başkanını topluyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git