05 Aralık 2017, Salı 11:03

Özdemir'in İzmir'de ilk imza günü Karşıyaka'da

Banu Özdemir, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun önderliğinde Ankara Güven Park'ta 15 Haziran'da başlattığı, 9 Temmuz'da Maltepe'de bitirdiği Adalet Yürüyüşü'nü, CHP'nin mevcut Kurultay Delegesi ve bir önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir tarafından kitaplaştırılmış, kitap okuyucuları ile ilk olarak Tüyap İstanbul Kitap Fuarı'nda buluşmuştu.

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun ön sözünü yazdığı ve üç özel anısının bulunduğu Turuncu'nun Seyir Defteri /Adalet Günlüğü 'nün yazarı Banu Özdemir, İzmir 'de ilk imza gününü 8 Aralık Cuma günü 17 :30-20 :00 saatleri arasında Karşıyaka Kırmızı Kedi Kitapevi'nde gerçekleştirecek.

Özdemirin İzmirde ilk imza günü Karşıyakada

Referendum sürecinde işaret dilini kullanarak köpeğiyle birlikte çekmiş olduğu video ile ses getiren Özdemir,kitabın telif haklarını HAYTAP 'a bağışlıyor.
 

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git