21 Mart 2016, Pazartesi 07:25

En son Paris Moda Haftası'nda otoriteler tarafından eleştiri oklarına maruz bırakılan Paris'in gözbebeği Lanvin, yeni kreatif direktörü Bouchra Jarrar'a merhaba dedi.

En son Paris Moda Haftası'nda otoriteler tarafından eleştiri oklarına maruz bırakılan Paris'in gözbebeği Lanvin, yeni kreatif direktörü Bouchra Jarrar'a merhaba dedi.14 yıllık Alber Elbaz etkisinin ardından Lanvin'i yeni sezonda neler bekliyor hep birlikte göreceğiz. Ancak her şeye rağmen Jarrar, 15 yıllık tasarımcılık tecrübesiyle otoritelerin meraklı bakışlarını üzerinde toplamayı başardı. Modern ve minimalist yorumlarıyla tanınan Jarrar, Lanvin'i bu etkide mi götürür yoksa tabularını yıkarak alışılagelmiş çizgisinin ötesine mi taşır bilinmez. Bunu görmek için Lanvin'in İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu sabırsızlıkla beklediğimizi belirtelim.Boucha Jarrar kimdir?Aslen Fransız olan Boucha Jarrar 1970 ylında Cannes'da dünyaya geldi. Kariyerine ilk kez Capucine Puerari'yle başlayan Jarrar, daha sonra Jean Paul Gaultier'in mücevher koleksiyonlarını tasarlamaya başladı. Jarrar'ı Jarrar yapan nokta ise kuşkusuz Balenciaga'da Nicolas Ghesquière ile birlikte çalışması oldu. 10 sene boyunca Balenciaga bünyesinde çalışan tasarımcı, daha sonra Lacroix'in Houte Couture stüdyosunda kreatif direktörlük yaptı. Sene 2010'a geldiğinde kendi markasını açan Jarrar, Boucha Jarrar markası olarak houte couture koleksiyonlarıyla moda otoritelerinden geçer not almayı başardı.

Kaynak: Kadincaozel.com var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 6 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 6 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 6 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 6 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 6 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); else if(s % 6 == 5) document.write('Akbank İhtiyaç Kredisi ile 15000 TL Kredi Anında Hesabında!');

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git