17 Mayıs 2017, Carşamba 07:06

Menemen Belediyesi ve Haber Hürriyeti Gazetesi el ele "Müzik, Edebiyat, Sanat Şenliği" organize etti.

21 Mayıs Pazar günü Menemen - Gölpark'taki 3000 kişilik amfi tiyatroda ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlikte; Pop Müzik Sanatçısı Çilem Duman, Mikrop Hikmet namıyla kadınların gönlünde taht kuran Hikmet Durmuş, Sazıyla-sesiyle Deniz Polat ve Murat Yuvanç sahne alıp izleyicileri coşturacak.
 
Spiker İlkay Kıyak'ın sunuculuğu yapacağı şenlikte, Damla Turan kemanını konuşturacak. Şairler birbirinden güzel şiirlerini seslendirirken, Ressam Nimet Topkaç, Hamidiye Türkan Kurt ve Hülya Tartar canlı performans sergileyecek.

BAŞKAN ŞAHİN; “SANAT ŞÖLENİMİZE DAVET EDİYORUZ”
Belediyelerin sadece yol, su, kanal, ulaşım gibi hizmetlerle ilgilenmemesi gerektiğini söyleyen Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, 18 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde sosyal projelere büyük önem verdiğini ve bu alanda hizmetlerinin artarak devam edeceğini ifade ederek; “Dünyada iz bırakmış büyük insanlara baktığımızda, sanata ve edebiyata büyük önem verdikleri görülüyor. Bu yüzden büyük olduklarını söyleyemesek de, hiç değilse bu ilgilerinin başarıya giden yolda işlerini kolaylaştırdığını düşünüyorum. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Sanatsız kalan bir milletin hayat damalarından biri kopmuş demektir’ sözünü hafızalarımızda sürekli canlı tutmalı, sanata ve sanatçıya daha çok değer vererek, vatandaşlarımıza sanatsal faaliyetlerde yer alma imkanı sunmalıyız. Bu düşüncelerle önümüzdeki hafta sonunda Belediyemiz ve Haber Hürriyeti Gazetesi işbirliğinde Menemen’de sanatın farklı türlerinin yaşanacağı bir etkinlik düzenlemek istedik. Tüm sanatseverleri 21 Mayıs’ta Gölpark Menemen’de gerçekleştireceğimiz sanat şölenimize davet ediyorum. Başta proje ortağımız Haber Hürriyeti Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Irmak olmak üzere, bu projeye destek veren tüm sanatçılarımıza şahsım ve tüm hemşehrilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum”dedi.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git