14 Şubat 2018, Carşamba 13:42

Kurultayın değerlendirildiği toplantıda söz alan milletvekillerinin büyük çoğunluğu Genel Merkez yönetimi ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi.

Söz alan milletvekillerindenTur Yıldız Biçer, “bu kurultayda ne adalet ne cesaret ne de umut vardı” dedi. 

Hüsnü Bozkurt çok sert bir konuşma yaparak “kurultay tam anlamıyla fiyasko, sonuç bildirgesindeki 17 maddeden 5 tanesini sayabilen varsa siyaseti bırakırım. İnancım ve umudum kalmadı” dedi. 

Necati Yılmaz, Tekin Bingöl’ün fazla yazılan oylarını gündeme getirirken delegeye, İlçe ve İl Başkanlarına baskı yapıldığını gündeme getirdi. 

Tekin Bingöl, söz alarak hiç bir delegeyi aramadığını ispat edilirse siyaseti bırakabileceğini söylerken 'il ve ilçe başkanlarını aradın' diye sataşmalar oldu. 

Kemal Kılıçdaroğlu eleştirilere sert bir dile karşılık vererek, “ Gençlik Kolları, kadın kolları,  İl-İlçe örgütleri, milletvekilleri çalışmıyor. Tek başıma ben mücadele ediyorum. “ dedi.

Gökhan Şengül YURT/Ankara


Bu Haberin Manşeti :

Kılıçdaroğlu’na soğuk duş
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git