07 Ocak 2017, Cumartesi 18:58

Kardashian'ların ortanca kardeşi Khloe Kardashian, "Aşığım ve hiç olmadığım kadar mutluyum" dedi.

Lamar Odom'la evliliğini noktaladıktan sonra kendisini sağlıklı yaşam ve spora adayan Khloe Kardashian, mutluluğu Tristan Thompson'da buldu.

Geçtiğimiz günlerde kendi internet sitesinde samimi açıklamalar yapan 32 yaşındaki Khloe, "2017'ye adım attığımız bugünlerde, kendimi arınmış hissediyorum. Yıllardır hiç olmadığım kadar mutluyum ve huzurluyum. Mutluluğumu geri kazanmak muhteşem bir duygu. Bence aşık olduğunuzda kendinizi çok daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. İlişkim çok normal bir şekilde ilerliyor ve her zaman göz önünde olmamız gerekmiyor. Geçmişteki hatalarımdan dersler aldım ve aynılarını bir daha yapmayacağım" dedi.

Khloe, son dönemde sosyal medyayla arasına mesafe koyduğunu ve yakaladığı huzuru buna borçlu olduğunu da belirtti. 

HAMİLELİK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI 

NBA'de Cleveland Cavalliers'ta forma giyen 25 yaşındaki Tristan Thompson ile Khloe Kardashian'ın ilişkisi geçtiğimiz eylül ayında başlamıştı. Khloe'nin sevgilisinden hamile olduğu iddia edilmiş ancak yıldız isim bu haberleri yalanlamıştı.

Sabah

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git