09 Şubat 2018, Cuma 18:25

İzmir’in Bornova ilçesi Yeşilçam Mahallesi’nde Suriyeliler ile mahalleliler arasında kavga çıktı, bıçaklar çekildi.

İzmir'de Suriyeliler ile mahalleli arasında kavga. İzmir’in Bornova ilçesi Yeşilçam Mahallesi’nde Suriyeliler ile mahalleliler arasında kavga çıktı, bıçaklar çekildi.

İddiaya göre bir grup Kavganın ardından Suriyelilerin yaşadığı evlere ve araçlara zarar verdi. Olaylarla ilgili gözaltılar yaşandı.  Olayların ardından Bornova Kaymakamı ve ilçe emniyet müdürü mahalleye gelerek vatandaşlarla görüşüp bilgi aldı.

Parkta oturan Suriyeli gençler ile mahalleli arasında çıkan ve henüz nedeni bilinmeyen kavgada bıçaklar çekildi. Büyük gerginliğe neden olan olaylarda iki kişi yaralandı. 

İddiaya göre Suriyelilerin mahalleyi terk etmesi için sürekli pisikolojik baskı yaptıkları ve olayların ardından  20 civarında Suriyelinin Mahalleyi terk etti. Edinilen bilgiye göre ev ve araçlara zarar veren şahıslar göz altına alındı. Olayların ardından Bornova Kaymakamı ve ilçe emniyet müdürü mahalleye gelerek vatandaşlarla görüşüp bilgi aldı.


Bu Haberin Manşeti :

İzmir’de Suriyelilerle Kavga
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git