06 Eylül 2017, Carşamba 19:52

İzmir’in Çiğli ilçesinde plastik dönüşüm fabrikası sahibi, disiplinsizlikten dolayı işten çıkarılan eski çalışanı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

İzmir’in Çiğli ilçesinde plastik dönüşüm fabrikası sahibi, disiplinsizlikten dolayı işten çıkarılan eski çalışanı tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Edinilen bilgiye göre, olay dün Çiğli Organize Sanayi Bölgesi 10016. Sokak 29 numaralı iş yerinde meydana geldi. İddiaya göre disiplinsizlik suçundan işten çıkarıldığını öğrenen Ö.A, konuşmak için iş yeri sahibi Mehmet Güres’in (63) yazıhanesine geldi. Ö.A işten çıkarıldığı için bin 500 lira tazminat istedi. Tazminatını alamayan Ö.A iş yerinden ayrılarak, akşam saat 19.00’da tekrar iş adamının yazıhanesine geldi. Güres’in odasına giren Ö.A, av tüfeği ile defalarca ateş etti.

O sırada odaya giren oğlu Alp Güres de saçmayla bacağından yaralandı. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Mehmet Güres ile oğlu Alp Güres’i Çiğli Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Mehmet Güres yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, oğlu Alp Güres taburcu edildi. Olayın ardından Ö.A gözaltına alındı.

 


Bu Haberin Manşeti :

İzmir’de iş adamı çalışanı tarafından öldürüldü
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git