19 Mart 2020, Perşembe 21:23

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Ulusoy Çeşme Limanı’nda gümrük görevlisi olarak çalışan bir kişide koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran yaptığı açıklamada Çeşme’de yaşayan bir vatandaşa yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.
Oran, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Ulusoy Çeşme Limanı’nda gümrük görevlisi olarak çalışan bir kişide koronavirüs testi pozitif olduğu tespit edilmiştir. 45 çalışan ve ailelerinin hemen karantinaya alınmasına karar verildi. Sevgili Çeşme’liler sizi ivedi bir şekilde panik ve infiale yol açmadan her türlü önlemi en üst seviyede yerine getirmeniz adına bilgilendirmeyi görev telakki ediyorum. Bilim kurulunun kararlarına harfiyen uyun. Evde kalın. Sağlıkla kalın” dedi. 


Bu Haberin Manşeti :

İzmir’de ilk virüs vakası!
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git