21 Nisan 2020, Salı 09:46

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Tunç Soyer, Konak ve Karabağlar ilçelerinde Seyyar Pazar açılacağını duyurdu.

'Başkanı Günlüğü' başlığı altında her sabah kentte neler yapıldığını ve neler yapılacağını aktaran Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer, kentte ilgi gören “Seyyar Pazar” uygulaması ile ilgili olarak yeni kararlar alındığını duyurdu.

İzmir’de büyük ilgi gören Seyyar Pazar projesi Buca, Karşıyaka ve Bornova’nın ardından Konak ve Karabağlar’da başlatılması kararlaştırıldı. Soyer açıklamasında“ Seyyar Pazar projesi büyük ilgi gördü. İstek üzerine Konak ve Karabağlar’da da başlatıyoruz. Başka kentlere de model olmasından dolayı son derece mutluyum” dedi.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında devreye sokulan ve vatandaşların Pazar ihtiyacını kapılara getiren projede beş ana üründe (soğan, patates, limon, elma ve portakal) fiyatı Büyükşehir Belediyesi belirliyor ve bu sayede İzmir genelinde fiyat tanzimi sağlamayı hedefliyor. Salgın korkusundan pazarlara gidemeyen vatandaşlar araçlara gelerek alışveriş yapma imkanı buldu.


Bu Haberin Manşeti :

İzmir'de iki ilçeye daha Seyyar Pazar açılıyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git