28 Mart 2020, Cumartesi 18:32

Başkan Soyer, "Kampanyamızı büyütüyoruz. Daha fazlasını yapacağız. Veren el alan eli, alan el veren eli görmüyor, görmeyecek. Haydi İzmir #BizVarız" açıklamasını yaptı.

Koronavirüs pandemisine karşı İzmir'de 'Büyük Dayanışma' kampanyasını başlatarak 65 yaş üstü ve ihtiyacı olan yurttaşlara yardım eli uzatılmasını sağlayan Başkan Tunç Soyer'in çağrısına destek giderek artıyor. Dayanışma kampanyasına yoğun ilgi gösterilmesinden dolayı İzmir Büyükşehir Belediyesi Kültürpark 3 Nolu holü lojistik merkezi haline getirdi. Büyükşehir'den yapılan bilgilendirmede "Büyük bağışta bulunmak isteyenler 444 40 35 numaralı telefonumuzu arayabilirler. Paketli ve kullanım tarihi geçmemiş az miktardaki kuru gıda ve hijyen ürünlerini lojistik merkezimize teslim edebilirsiniz" denildi. Ayrıca örnek teşkil etmesi açısından paket oluşturabilinecek ürünlerin listesi verildi.
10 BİN KİŞİYE ULAŞILDI
Başkan Tunç Soyer de "Geçen pazartesi günü #BizVarız dedik, müthiş bir dayanışma gösterdiniz. Ulaştırdığınız gıda, hijyen malzemelerini Kültürpark lojistik merkezinde toplayıp paketledik. Bir haftada, geliri olmayan 65 yaş üstü büyüğümüz ve çocuklu 10 bine yakın aileye ulaştırdık. Daha fazlasını da yapacağız. Bu krizde günlük gelirini kaybeden İzmirlilere yönelik kampanyamızı büyütüyoruz. Veren el alan eli, alan el veren eli görmüyor, görmeyecek. Haydi İzmir #BizVarız" açıklamasını yaptı.


Bu Haberin Manşeti :

İşte İzmir'de dayanışma ruhu
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git