14 Şubat 2018, Carşamba 19:03

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İzmir'e yapacağı ziyaret öncesi partinin resmi Twitter hesabından video paylaşıld

İzmir’de teşkilatlanma çalışmasını, ilçe kongrelerinin çoğunu tamamlayan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Yıldırım Ulupınar ve yönetim kurulu üyeleri, partilerinin Genel Başkanı Meral Akşener’in katılacağı il binasının resmi açılış töreni ve temaslarıyla ilgili hazırlıklarında sona geldi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İzmir'e yapacağı ziyaret öncesi partinin resmi Twitter hesabından video paylaşıldı. Video'da İzmir'in genel görüntüsü yanında Akşener'in daha önce gerçekleştirdiği mitingden görüntüler yer alırken İzmir marşı ile duyurdu. 

İŞTE AKŞENER'İN SAAT SAAT PROGRAMI

17 Şubat Cumartesi saat 12.00'de İzmir'e gelecek olan Akşener ilk olarak saat 13.30'da Çankaya'daki il binasının açılışını gerçekleştirecek ve ardından saat 15.30'da Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ın Karşıyaka’da bulunan Anıt Mezarı’nı ziyaret edecek ve saat 16.00'da ise Karşıyaka çarşıda esnaf ziyareti yapacak. Bu programın ardından aksam saat 20.00'de Kaya Termal Otelde yemekli toplantıya katılacak.

Öte yandan dün İzmir’e gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Genel Başkan Akşener'in ziyareti öncesi İl Başkanı Yıldırım Ulupınar’dan hazırlıklar ile ilgili bilgi aldı.

DERVİŞOĞLU İL BAŞKANI ULUPANIR’A HAZIRLIKLAR İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Beraberinde İl Başkanı Yıldırım Ulupınar olduğu halde basın toplantısı da düzenleyen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Müsavat Dervişoğlu, Başkan Ulupınar’a övgüler yağdırdı.

BAYRAM TADINDA BİR GÜN GEÇİRECEĞİZ DEDİ VE..

Dervişoğlu, “İl teşkilatı kurulduktan sonra ilk kez geldim. Doğrusunu isterseniz iftihar ediyorum. Güzel bir hizmet binası yapmışlar. Yerinde ve güzel hazırlıklar yapmışlar. Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. İnancımız odur ki iyi parti İzmir’e iyi gelecek. İzmir de iyi partiye şans getirecek. Diğer kentlerin çok üzerinde bir katılım bekliyoruz. İl teşkilatımız da ona göre yapmış hazırlıkları. Bayram tadında bir gün geçireceğiz inşallah” değerlendirmesini yaptı.

 

 


Bu Haberin Manşeti :

İşte Akşener'in İzmir programı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git