16 Aralık 2016, Cuma 15:30

Guardiola'nın çalıştırdığı Manchester City, Altınordu'da forma giyen 16 yaşındaki kaleci Berke Özer için teklifte bulundu.

Pep Guardiola'nın çalıştırdığı Manchester City, Enes Ünal'ın ardından, Altınordu'da forma giyen 16 yaşındaki kaleci Berke Özer için teklifte bulundu.

İki sezon önce Bursaspor'dan Enes Ünal'ı transfer eden Manchester City, gelecek vaadeden Türk futbolcularla ilgilenmeye devam ediyor.

İngiliz kulübü son olarak TFF 1. Lig takımlarından Altınordu'da forma giyen 16 yaşındaki milli kaleci Berke Özer için teklifte bulundu.

Genç kaleciyi 2 yıldır takip ettiği belirtilen Manchester City'nin scoutlarının, genç oyuncuyu transfer edilebilecek kaleciler listesinde en üst sıraya koyduğu ve konuyla ilgili olarak resmi görüşmelerin başladığı ifade edildi.

Altınordu’nun 16 Yaş Altı Takımı’nın kalecisi olan Berke, 1.90 boyunda ve 74 kilo...

Türkiye Gazetesi

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git