23 Mart 2020, Pazartesi 15:34

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, sokağa çıkan yaşlı bir kadını evine dönmesi için uyarınca beklemediği bir tepki aldı.

Tüm dünyayı tehdit eden ve Türkiye’de de hayatı olumsuz yönde etkileyen koronavirüs salgını çerçevesinde 65 yaş üstü vatandaşların sokağa çıkmasına yasak getirilmişti.

Yasağa bazı vatandaşların dinlemediği görülürken Foça’dan ilginç bir görüntü geldi. Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, sokakta dolaşan yaşlı bir kadını görünce yanına gidip uyarmak istedi. Yaşlı kadınla konuşan Gürbüz, kadının evine dönmesini rica ettiği sırada ilginç bir tepkiyle karşılaştı. Yaşlı kadın Gürbüz’e bastonuyla vurup yoluna devam etti.

Başkan Gürbüz olay karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Fatih Gürbüz yaptığı açıklamada “ Siz bizim canımızsınız, siz bizim baş tacımızsınız, siz bize lazımsınız. Ne olursunuz evde kalın" dedi.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git