29 Ocak 2018, Pazartesi 19:32

ESHOT Genel Müdürü Raif Canbek Karşıyaka’da evinin önünde saldırıya uğradı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı faaliyet gösteren ulaşım kuruluşlarından ESHOT’un Genel Müdürü Raif Canbek saldırıya uğradı. Akşam saatlerinde Karşıyaka Bostanlı’da bulunan evine giden Canbek’in önünü kesen bir kişi Canbek’e tekme tokat saldırdı. Darp edilen Canbek’i yüzünden ve başından yaralayan şahıs olay yerinden kaçtı.

Saldırı sonrasında hemen polisi ve ambulansı arayan Canbek’in ihbarı üzerine çok sayıda polis olay yerine sevk edildi. İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın’ın bizzat takip ettiği saldırı sonrasında geniş çaplı inceleme başlatıldı. Saldırının duyulmasının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da olay yerine giderek incelemelerde bulundu. Ambulansla Çiğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Canbek’e geçmiş olsun dileklerini ileten Kocaoğlu’na Genel Sekreter Buğra Gökçe ile bürokratları da eşlik etti.

İzmir İl Sağlık Müdürü Bediha Salnur ve İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Çankaya da hastanede yetkililerden bilgi aldı.

Genel Müdür Canbek’in yüzüne hastanede dikiş atıldı. 


Bu Haberin Manşeti :

ESHOT Genel Müdürü Canbek'e saldırı
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git