22 Ocak 2021, Cuma 11:33

Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, kentin kronikleşen temizlik sorununa neşter vurdu.


Temizlik işlerinde uzun yıllardır hizmet alımıyla kullanılan temizlik araçları, daha hızlı ve daha ekonomik hizmet sunmak için belediyenin bünyesine alındı. 
 


Kentin sorunlarını yerinde tespit ederek kalıcı çözümler üreten Buca Belediye Başkanı Erhan Kılıç, uzun yıllardır devam eden temizlik sorununa neşter vurdu. Göreve geldiği günden beri Buca’nın kent temizliği için tüm imkânları seferber eden Başkan Kılıç, 20 yılı aşkın süredir kronikleşen temizlik sorununu kökten çözüme ulaştırdı.

 


HEM TASARRUF HEM HIZLI HİZMET
Yürütülen çalışmayla birlikte Buca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetlerde kullanılan araçlarla ilgili yapılan hizmet alımları son buldu. Buca Belediyesi, yapmış olduğu çalışmayla artık ilçe genelinde yürüttüğü temizlik işlerinde kendi bünyesine katmış olduğu araçlarla hizmet gerçekleştirecek. Nisan ayında uygulamaya geçmesi beklenen devrim niteliğindeki hamleyle belediye bütçesinde tasarrufa gidilirken temizlik hizmetleri de daha hızlanacak.


Bu Haberin Manşeti :

Buca’da temizlik devrimi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git