25 Ocak 2017, Carşamba 18:56

Buca Belediyesi’nden yarıyıl tatiline giren miniklere ücretsiz sinema keyfi hediyesi geldi.

İzmir'de Buca Belediyesi’nden yarıyıl tatiline giren miniklere ücretsiz sinema keyfi hediyesi geldi. “Rimolar ve Zimolar" isimli kukla filmi sömestr tatili süresince öğrenciler için Tarık Akan Gençlik Merkezi’ndeki sinema salonunda ücretsiz olarak gösterimde olacak.

Buca Belediyesi’nin karne hediyesini duyan minikler tatilin ilk günlerinde soluğu Tarık Akan Gençlik Merkezi’nde aldı.Buca Belediyesi, Tarık Akan Gençlik Merkezi’ndeki sinema salonlarından birini yarıyıl tatiline giren minik öğrencilere tahsis edip, ücretsiz sinema keyfi başlattı. 5 Şubat’ta kadar 11.00-13.00 -15.00 ve 17.00 saatlerinde 4 seans olarak gösterimi yapılacak olan “Rimolar ve Zimolar" filmi gösterime girdiği 21 Ocak’tan itibaren miniklerden yoğun ilgi gördü.

Aileleriyle birlikte salonu dolduran minik öğrenciler, ders ve sınavlarla geçen eğitim döneminin ardından arkadaşlarıyla gülüp eğlenerek tatil yapmanın mutluluğunu yaşadı. 

 

 

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git