24 Mart 2016, Perşembe 01:33

Günlük hayatın rutininden en çok etkilenen kuşkusuz saçlarımız.

Günlük hayatın rutininden en çok etkilenen kuşkusuz saçlarımız. Toplu, dağınık, topuz her türlü saç modeli tek dokunuşla farklı bir görünüm sağlamamıza yardımcı oluyor.Siz de tekdüzelikten sıkıldıysanız bu yılın saç modellerinden ilham alarak küçük dokunuşlarla farklı saç modelleri elde edebilirsiniz. Bunun için saatlerinizi kuaförde geçirmezine gerek yok! Sizin için derlediğimiz pratik saç müdahaleleri1- At kuyruğundan sıkıldıysanız;Özellikle sırtı açık kıyafet kombinelerinizle kullanabileceğiniz günlük bir stil yakalamak için at kuyrukları birazcık kıvrılıyor. Öncelikle aşağıdan toplanmış bir at kuyruğu yapın. Bir tutam saç ayırın ve at kuyruğu yaptığınız saçı döndürerek bu saçla birlikte bir firkete yardımıyla sabitleyin. Üzerine kendi saçınızı sararak lastik tokanın görünmesine engel olabilirsiniz.2- Her gün fön mü çekilir?Hepimizin derdi şekillenmeyen saçlarımız. Her banyodan sonra saç düzleştiricileri, büyük fön fırçaları devreye giriyor. Ancak yalnızca parmaklarımız bu döngüyü kırabilir. Saçlarınızı tarayarak kurutmak yerine parmaklarınızla dolaşıklıkları açarak kurutun. Daha doğal bir görünüm elde ettiğiniz saçlarınıza elektriklenmeyi önleyici yatıştırıcı serum veya krem sürün. Daha sonra parmaklarınızla burgu yaparak bir süre tutun. Doğal buklelerinizle göz kamaştıracaksınız!3- Kolay topuz: Topuz deyince herkesin hayalinde neden abartılı kuaförden çıkma topuzlar canlanıyor bilmiyoruz. Ancak topuz günlük hayatta temel "hayat kurtarıcı"lardan bir tanesi. Hafif tepeden yaptığınız at kuyruğunu örün. Örgüyü biraz gevşettikten sonra tepeden sarın ve toka yardımıyla tutturun. Tokayı küçük tercih ederseniz, görünmesini engelleyebilir daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.4- 30 saniyede ışıldayın!Çok uğraşılmamış doğal görünümlü saçlar bu yılın da öne çıkan trendlerinden. İri su dalgası görünümüne sahip saçlarınızı tercih ettiğiniz bir yöne doğru ayırıp iddialı bir tokayla taçlandırabilirsiniz. Hem doğal, hem dikkat çekici bir görünüm için yalnızca 30 saniyenizi ayırmanız yeterli.5- At kuyruğunu renklendirin!Renkli bir toka, bu yılın öne çıkan trendlerinden fular, fiyonk detaylar, hepsi saçınızda yer almak için birbiriyle yarışıyor. Sıradan bir at kuyruğu bu yılın trendleriyle çekici hale geliyor. Yukarıdan topladığınız saçlarınızı biraz spreyle sabitledikten sonra kalın fularlarla sarabilir, fularınızın uçlarını salık bırakabilirsiniz. Lise yıllarımızdan yadigar fiyonklar da bu yıl çok moda. Farklı renklerde fiyonklar at kuyruklarınızı süslemek için bekliyor.

Kaynak: Kadincaozel.com var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 6 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 6 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 6 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 6 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 6 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); else if(s % 6 == 5) document.write('Akbank İhtiyaç Kredisi ile 15000 TL Kredi Anında Hesabında!');

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git