26 Mayıs 2018, Cumartesi 09:43

İzmir'de CHP'li Başkanlar birbirine meydan okuyor!

İzmir'de ilk olarak Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ALS hastalığına dikkat çekmek için sosyal medyada başlatılan kampanyaya destek oldu.

ALS (Amyatrofik Lateral Skleroz) hastalığına dikkat çekmek için bir kaç yıl önce başlatılan “Ice Bucket Challenge” (Bir kova buz) kampanyasından sonra şimdi de “ALSPepperChallenge” (Acı Biber) kampanyası başladı. 

Genç başkan Piriştina ALS hastalığına farkındalık yaratmak için acı biber yiyerek Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'ya meydan okudu.

Acı biber yediği ilginç anları sosyal medyadan paylaşan Piriştina, videoyu “Ali Rıza Arslan’ın meydan okumasını görüyorum. Tüm ALS hastalarının acısını yürekten hissederek bende Bornova Belediye Başkanı @olgunatila’ya meydan okuyorum. ALS için” notuyla paylaştı.

https://www.facebook.com/olgunatila1/videos/1217962145001860/

ATİLA DEMİRAĞ'A MEYDAN OKUDU

Öte yandan kısa sürede birçok beğeni ve paylaşım alan meydan okumaya Başkan Atila jet yanıt verdi ve Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ'a meydan okudu.

Atila meydan okumayı gördü ve sosyal medyadan, "Buca Belediye Başkanı @piristinalevent’nın meydan okumasını görüyoruz. Biz de Bornovalılar olarak tüm ALS hastalarının acısını yürekten hissederek Foça Belediye Başkanı @DemiraGkhan’a meydan okuyoruz. ALS için" ifadeleriyle paylaştı.

https://www.facebook.com/gokhan.demirag.39/videos/2073966402858593/

DEMİRAĞ GÖNENÇ'E MEYDAN OKUDU

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ise "Sayın Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın meydan okumasını görüyoruz. Biz de Foçalılar olarak tüm ALS hastalarımızın acısını yürekten hissederek paylaşıyoruz. Sayın Bergama Belediye Başkanı  Mehmet Gönenç'e meydan okuyoruz" dedi.

 

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git