06 Eylül 2017, Carşamba 11:48

Arda Turan ve Fenerbahçe arasında neler yaşanıyor?

Fenerbahçe’nin Arda Turan’ı istediğinin ortaya çıkmasından sonra Acun Ilıcalı ile Emre Belözoğlu’nun da yaptığı presi yoğunlaştırdığı bilgileri geliyordu. Sürpriz bir bilgi daha ortaya çıktı. Fenerbahçe’nin elinde Barcelona kulübünden alınan Arda Turan ve menajeriyle transfer görüşmesi yapabilmek için belge bulunduğu iddia edildi.

Bu belgenin verdiği yetkiye göre Fenerbahçe, Arda’nın menajerine öneriler yapabilir, sağlık kontrolüne sokabilir, hatta Arda ile birebir görüşmelerde bulunabilir.
 
BARÇA'DAN ARDA'YA CUMARTESİ GÜNÜNE KADAR İZİN

Arda Turan’ın yaptığı, ''Taraftar beni istemiyor. Gelmem'' sözlerinden sonra Fenerbahçe’nin de Barcelona’dan bilgi aldığının ortaya çıkması, Galatasaray yönetiminde küçük çaplı bir krize neden oldu.

Bu arada Barcelona yönetiminden de Arda Turan’a 2 günlük ekstra izin geldi. Barça teknik koordinatörü Joan Barbara, Arda’ya transfer görüşmeleri yapabileceğini ve Cumartesi gününe kadar izinli olduğunu iletti.

(Fotospor)

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git