16 Aralık 2016, Cuma 13:18

Altınordu'da Mahmut Gözüaçık'ın ayrılmasının ardından Futbol Okulları Direktörlüğü görevine Osman Aktar getirildi

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu'nda futbol ihtisası yapan Aktar; Aydınspor, Turgutluspor, Aydın Ayyıldız, Acarlar Belediyespor, Aydınspor 1923 ve Kuşadasıspor'da çeşitli görevlerde bulundu. Son 7 aydır Altınordu'nun Aydın yapılanması görevini sürdüren Aktar, aynı zamanda TÜFAD Aydın Şubesi Başkan Yardımcılığı'nı yapıyor. 

Başkan Seyit Mehmet Özkan, Aktar'ın futbolun tam içinden geldiğini vurgulayarak, "Yeniden yapılanma sürecinin ve tam anlamıyla kurumsal bir yönetim anlayışına geçmenin olumlu sonuçlarını kısa süre alacağız" dedi. Altınordu'yu, "Vatan Projesi" olarak nitelendiren Aktar ise "30 yıllık tüm bilgi ve birikimlerimi projeye destek olmak için kullanacağım. Şu anda, aynen 25-30 yıl önceki gibi, işe yeni başlayan bir antrenörün heyecanını yaşıyorum" diye konuştu.

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git