12 Şubat 2018, Pazartesi 07:15

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Çerçioğlu’nu ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Topuklu Efe, Özlem Hanım’a yakışıyor" dedi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Partisinin il başkanlığı binasını açmak için Aydın’a gelen Akşener, ziyaretinde Başkan Çerçioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

'İŞİ BENDEN DAHA ZOR'

Meral Akşener, ‘Topuklu Efe’ lakabının Başkan Çerçioğlu’na çok yakıştığını ifade ederek, "Özlem Hanımın işi benden daha zor. Koskoca bir şehri idare ediyor. Kendisini zaten parlamentodan tanıyorum. Aydın’ın bir ‘Topuklu Efesi’ var. Topuklu Efe lakabı Özlem Hanıma çok yakışıyor. Özlem hanım başarılı ki Aydın halkı iki dönemdir onu başkan seçiyor. Zaten neden seçildiği de ortada" diyerek Başkan Çerçioğlu’ndan övgüyle bahsetti.

"ARANIZI İYİ TUTUN"

İYİ Parti  Genel Başkanı Meral Akşener de, Özlem Çerçioğlu'ndan bir ricada bulundu. Akşener, "İl ve ilçe başkanlarımız sizi seviyor. Aranızı iyi tutun" ifadelerini kullandı.

İTTİFAK STARTI MI?

Akşener ve CHP'li Çerçioğlu arasındaki diyalog, "2019 seçimlerinde CHP-İYİ Parti ittifak mı yapacak?" sorularını bir kez daha gündeme getirdi. Ziyaret sonunda Çerçioğlu, yöresel ürünlerin bulunduğu sepeti Akşener'e hediye etti. Kaynak: Meral Akşener, Topuklu Efe'yi unutmadı 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür eden Başkan Çerçioğlu ise, "Başkanla parlamentoda birlikte çalıştık. O zaman da çok nazikti, şimdi de öyle. Bu nazik ziyaretleri nedeniyle kendisine ve parti yönetimine çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘e nazik ziyaretinden dolayı Aydın’ın yerel ürünlerinden oluşan bir sepet hediye etti.


Bu Haberin Manşeti :

Akşener: Topuklu Efe, Özlem Hanım’a yakışıyor
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git