12 Şubat 2018, Pazartesi 15:30

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu, partisinin Genel Başkanı Meral Akşener’in 17 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek İzmir programının hazırlık çalışmalarıyla ilgili bilgi almak için İzmir’e geldi.

Meral Akşener’in sabah Karşıyaka’da bulunan Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım için yaptırılan anıt mezarı ziyareti ile başlayıp 13.00’de gerçekleşmesi beklenen il binası açılışının hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Akşener’in karşılanması için beş kişiden oluşan özel bir komisyon kurulurken, kentin tüm noktalarında billboardlara tanıtım afişleri asıldı, sosyal medya hesabından sürekli ziyaretin ayrıntılarıyla ilgili duyuru yayınları yapılmaya başlandı.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MUSAVAT DERVİŞOĞLU İZMİR’DE

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Yıldırım Ulupınar ve yönetim kurulu üyelerinin tamamının  tüm ayrıntılarla tek tek ilgilendiği Meral Akşener ziyareti öncesi İzmir’e gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Musavat Dervişoğlu da öğleden sonra partisinin il binasında Başkan Ulupınar ile biraraya gelecek.

YARIN BASIN TOPLANTISI 

Son hazırlıkları ve gündeme dair konuları ele alacaklarını belirten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Dervişoğlu, “İl başkanımızla ve yönetim kurulu üyelerimizle biraraya geleceğiz. Yarın da gündeme dair görüşlerimizi paylaşacağımız bir basın toplantısı gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Tüm hazırlıkların titizlikle sürdürüldüğünü biliyorum. İzmir heyecanlı, biz heyecanlıyız. İyi bir program olacağına inanıyorum” değerlendirmesini yaptı.


Bu Haberin Manşeti :

Akşener hazırlıklarına Dervişoğlu denetimi
Bugün Atılan Manşetleri Görmek İçin TIKLAYINIZ

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git