24 Mart 2016, Perşembe 01:33

Moda haftaları geride kalırken artık önümüzdeki sonbahar ne giyeceğimizi biliyoruz.

Moda haftaları geride kalırken artık önümüzdeki sonbahar ne giyeceğimizi biliyoruz. Peki, ya makyaj? 2016 sonbahar makyaj trendlerinde başrol dudakların.Moda haftalarında konu makyaj olunca ortaya birkaç hashtag çıkıyor; #gothic #punk #dark. Fransız ekolünü damarlarında daima hisseden Christian Dior'dan, asi Amerikalı Marc Jacobs'a kadar pek çok markanın kreatif direktörü koyu renk rujlarla dramatik görüntüyü tercih etti. Rujlarda en çok MAC tercih edilse de önümüzdeki sezon için peşine düşeceğimiz ruj Dior'dan geldi. Kızlar, önümüzdeki sezon için yeni takıntımız: Dior Addict Ultra Gloss Bulle.Dior Addict GlossVivienne Westwood podyumunda MAC rujlar kullanıldı.Fenty x Puma podyumunda Pat McGrath rujlar kullanıldı.Marni de Moda Haftası'nda MAC ürünlerini tercih etti.Rodarte podyumundaki Gothic görüntü NARS'ın rujlarıyla yaratıldı.

Kaynak: Kadincaozel.com var d = new Date(); var s = d.getSeconds(); if(s % 6 == 0) document.write('150.000 TL Ev Kredisi Ayda 2.322 TL Taksitle 120 Ay Vadeli!'); else if(s % 6 == 1) document.write('Ayda 1.548 TL Taksitle, 100.000 TL Konut Kredisi Burada!'); else if(s % 6 == 2) document.write('374 TL Taksitle 36 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi!'); else if(s % 6 == 3) document.write('%12,50 Faizle Paranızı Katlayan Hesap. Hemen Başvurun!'); else if(s % 6 == 4) document.write('Akbank Kredi Kartı ile Nakit İhtiyacınıza En Hızlı Çözüm!'); else if(s % 6 == 5) document.write('Akbank İhtiyaç Kredisi ile 15000 TL Kredi Anında Hesabında!');

YORUM GÖNDER

Girmiş olduğunuz sayfa Ege Medyası'nın mobil cihazlar için tasarlanmış versiyonudur. Algıladığımıza göre şuanda normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız. Ege Medyasında daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.
Mobil sitede devam et Normal siteye git